KURUMSAL

UGMA filtresinin Ar-Ge çalışmaları 2008 yılında başlamış olup İstanbul'da 2013 yılında resmi olarak kurulmuştur. Partikül ve mikrobiyal tutuculuk performansı sahadaki test ve demo süreçleriyle tescillenmiş olup buna bağlı Türkiye'de ve Dünya'da ilk olan Jel filtrasyon teknolojisinin patentleri alınmıştır.

VİZYONUMUZ

UGMA Filtrasyon Teknolojileri ile iş ortaklarımız ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak benzersiz performans ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak. Güvenilir olmak için üretilen her yeni geliştirdiğimiz ürünün arkasını boş sözlerle değil de tamamen gerçeklerle doldurmak. Doğru analiz süreçlerini sürekli olarak yürüterek her geçen gün geliştirmek. Yerli ve yabancı pazarda vazgeçilmez bir firma ve marka olmaktır.

MİSYONUMUZ

UGMA Filtrasyon Teknolojileri ile insanlık tarihinde ilk kez tüm zararlı organizmaları %99,9 oranında filtreleyen ürünlerimizle sektörde en çok aranan ve tercih edilen firma olmak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak eşsiz performans ve hizmet kalitesini sürekli tutmaktır. Sürekli olarak doğru ve güvenilir analiz süreçleri yürütmek, kendini günden güne geliştirerek ileriye taşımaktır. Dünya standartlarında ürettiğimiz mutlak filtrasyon sağlayan ürünlerimizi insanlığın hizmetine sunmaktır.


Kalite ilkemiz

Yüksek Teknoloji UGMA Filtresinin çalışma performansını arttırmak ve sektörde vazgeçilmez kılmak.