TOPLU YAŞAM ALANLARI

TOPLU-YAŞAM-ALANLARIToplu yaşam alanlarının Mikrobiyal anlamda TEMİZ HAVA ile desteklenmesi ve iç mekanda insan nefesi ile kirlenen havanın hijyenik olarak doğru yöntemlerle temizlenmesi sağlık açısından artık bir gerekliliktir. UGMA FİLTRE bu anlamda 100% etkin olan tek çözümdür.

  • AVM’ler
  • OFİS’ler
  • SİNEMA’lar
  • İBADETHANE’ler
  • MAĞAZALAR ve FMCG

TOPLU YAŞAM ALANLARI UYGULAMALARI

PP

UGMA FİLTRASYON TEKNOLOJİSİ

“UGMA “ ticari, konut ve ofis binalarında, okullarda, Askeri Resim3tesislerde, otellerde, AVM’lerde, uçak, otobüs, tren gibi toplu taşıma araçlarında sürekli çevrim içi çalışması sayesinde kullanılması uygundur.

Günümüz koşullarında sürekli artan insan nüfusu ve kırsaldan şehirlere doğru yaşanan göçle birlikte yaşam alanlarındaki m^2’ye düşen insan sayısı sürekli artmaktadır. Hastalık yapıcı mikroorganizmaların bulaşma hızıda aynı oranda artmaktadır. Ayrıca Dünyadaki kaynakların bilinçsiz kullanımından dolayı ve sanayileşmeninde getirdiği kirleticilerden kaynaklı soluduğumuz hava kalitesi sürekli düşmektedir.

UGMA filtrenin bu alanlarda kullanılmasıyla sürekli çevrim içi çalışması sayesinde hava kaynaklı hastalık yapıcı bulaşıcı hastalıkların önüne geçilecektir. Çalışanların performansı artacaktır. İlaç kullanımı azaldığı için ülkemizin sınırlı olan kaynaklarından tasarruf edilecektir. Çevrimiçi mikrobiyal hava süzme sistemi sayesinde büyük alanlarda içerdeki sıcaklık değerlerini koruyarak büyük oranda enerji tasarrufu sağlanır. Ayrıca üstün koku ve gaz tutma potansiyelinden dolayı sigara dumanı dahil çok geniş spektrumda tutuculuk potansiyeline sahiptir. Hava kalitesi arttığı için yaşam konforu da artacaktır.

UGMA Filtrelerinin Diğer Filtreler ile Mikrobiyal Performans Karşılaştırılması

UGMA filtre, Filkim uzmanlarınca yapılan keşife göre projelendirilerek kurulmaktadır. Bu kurulum sonrası sürekli çalışmada, projede öngörülen şekilde işletim sağlandığı sürece örnek besiyeri numunelerinde bakteri koloni sayısı sıfıra kadar düşmektedir. Aynı koşullardaki diğer standartlardaki filtreler mikrobiyal öncelikli olmadıkları için halen mikroorganizma yükü bulunmakta ve üretim sonrası taze kalma performansını düşürmektedir.